•  

    0216 470 83 00

  •  

    info@akelisg.com

Akel İsg Hakkında

Öncelikli gayemiz, iş yerlerinde ,iş kaybına uğramadan iş yerinde doğabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemleri, işveren adına çalışanlarla beraber almaktır. Böylece işverenin sorumluluğunu yerine getirmesine yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti göstermektir.

Amacımız; İş sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak. Resmi Gazete’de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı İş Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, hizmet, madencilik gibi birçok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kısa zamanda birçok müşteriye ulaşan firmamız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Akel OSGB olarak hizmet verdiğimiz işyerlerinde Türk Güven İSG Yazılımının gücünden istifade ediyoruz.

Çalışma Politikamız

Akel İş Sağlığı ve Güvenliği Olarak Kendimize İlke Edindiğimiz Çalışma Politikalarımız

VERİMLİLİK VE ETKİNLİK

Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, karlı bir şirket olmak.

ŞEFFAFLIK

Demokratik yönetim tarzını benimseyerek çalışanların yönetim ve karar süreçlerine etkin ve yetkin katılımını sağlamak.

KALİTE VE SONUÇ ODAKLILIK

Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak.